Toshiba yeni 4K akıllı TV’sini tanıttı

 

Toshiba, Hindistan’da yeni C350NP serisi 4K Akıllı TV’lerini tanıttı. Bu yeni seri, 43 inç, 50 inç, 55 inç ve 75 inç boyutlarında sunuluyor ve modern ev eğlence teknolojisini makul fiyatlarla geniş bir tüketici kitlesine ulaştırmayı hedefliyor.

Toshiba C350NP serisi, ultra ince çerçeveli tasarımı ile neredeyse kenarsız bir izleme deneyimi sunuyor. Toshiba’nın REGZA Engine ZR teknolojisi ile desteklenen bu televizyonlar, keskin ve canlı 4K çözünürlükte görüntüler sağlıyor. Dinamik Ton Haritalama teknolojisi ile renk doğruluğu ve detaylar daha da iyileştiriliyor.

C350NP serisi, spor ve oyun tutkunları için özel olarak tasarlanmış Spor ve Oyun Modları ile dikkat çekiyor. ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu), VRR (Değişken Yenileme Hızı) ve e-ARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) gibi teknolojiler, performansı artırarak daha iyi bir izleme ve oyun deneyimi sunuyor.

Ses konusunda ise C350NP serisi, REGZA Power Audio, Dolby Audio, Dolby Atmos ve DTSX teknolojilerini bünyesinde barındırıyor. 24W yerleşik hoparlörlerle donatılan televizyonlar, 75 inç modelinde daha büyük 36W hoparlörlere sahip.

Google TV ile çeşitli içeriklere kolay erişim sağlayan bu televizyonlar, Bluetooth 5.3, çift bant Wi-Fi ve çoklu HDMI ve USB bağlantı noktaları gibi çeşitli bağlantı seçenekleri sunuyor. Toshiba C350NP 4K TV’ler, 12 Haziran’dan itibaren Amazon.in ve Flipkart.com’da satışa sunulacak. Fiyatlar 43 inç model için 328 dolar, 75 inç model için ise 1.032 dolardan başlıyor.

Diğer bir gelişmede ise Hisense, yakın zamanda E7NQ Pro 4K QLED TV’yi tanıttı. Bu TV, Dolby Vision IQ ve HDR10+ ekranı ile hem dizi ve film izlemek hem de oyun oynamak için ideal. Maksimum 144 Hz yenileme hızına sahip olan televizyon, AMD FreeSync Premium ve 14-10 ms arasında yanıt süresi sağlayan oyun modu gibi özelliklerle donatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir