Samsung’un Henüz Duyurmadığı Saatler ve Galaxy Buds’lar Ortaya Çıktı

Samsung, 10 Temmuz’da Galaxy Unpacked etkinliğini gerçekleştirecek. Bu etkinlikte çok sayıda yeni ürünün ve yapay zekâ özelliklerinin tanıtımı gerçekleştirilecek. Teknoloji editörü ve muhbiri Evan Blass, etkinlikte tanıtılması planlanan bazı akıllı saatlerin ve kulaklıkların fotoğraflarını paylaştı. 

Her ne kadar Blass bu tür konularda güvenilir bir isim olsa da yine de paylaşılan görüntülerin birer iddia olduğunu hatırlatalım. İki hafta sonra Samsung’un gerçekleştireceği etkinlikte bu cihazlardan farklı ürünler de karşımıza çıkabilir. Güney Koreli üreticiden bu konuda resmi bir açıklama gelene kadar kesinleşmiş bir durum söz konusu değil. 

Apple Watch etkisi kendisini gösteriyor

Ortaya çıkan görsellerde yeni Galaxy Watch Ultra olduğu iddia edilen model dikkatleri çekiyor. Bu modelde turuncu detaylara sahip gri renkli bir tasarım tercih edildiği görülüyor. Bununla birlikte daha önce Apple Watch Ultra’da gördüğümüz kordona benzer bir kordon ve geleneksel pinin yerini alan ve Apple cihazlardaki muadillerini hatırlatan bir bağlantı görülüyor. Galaxy Watch 7 ise zeytin yeşili rengi dışında Galaxy Watch 6’yla neredeyse aynı görüntüye sahip. 

Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro‘nun da görselleri paylaşılmış olsa da görseller üzerinde hangisinin hangisi olduğu yazmıyor. Etkinlikte bu modellerden birinin başlangıç seviye birinin ise üst segment olarak tanıtılması bekleniyor. 

Samsung şimdiye kadar cihazların özelliklerine dair bir paylaşımda bulunmadı. Yine de yeni Watch 7’nin 40mm kadrana sahip olacağı ve 3nm çip teknolojisi barındıracağı iddia edilmişti. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir